Najlepsze wyciskarki - ranking

Obecnie w wielu sklepach półki aż uginają się od wyciskarek, sokowirówek. Co więcej, asortyment ten stale się poszerza. W związku z tym chcąc kupić takie urządzenie, mamy duży wybór - co nie jest zaletą.

Dlaczego? To proste! Proporcjonalnie, im więcej produktów tym, trudniejszy wybór! Na naszą niekorzyść przemawia także fakt, że jak to w wielu przypadkach bywa - cena nie jest jedynym wyznacznikiem jakości. Wśród dobrych sprawdzonych produktów pojawiają się też te słabej jakości, niekoniecznie najtańsze. Jak zmniejszyć ryzyko trafienia na nietani szmelc? Sposobów jest wiele, ale przed zakupem przyszłej wyciskarki warto przyjrzeć się poszczególnym modelom, sprawdzić opinie na forach internetowych, obejrzeć wideorecenzje lub zapoznać się z przygotowanym przez specjalistów rankingiem. Oto on.

Na pierwszy miejscu lansuje się wyciskarka do soków Kuvings Big Mouth B6000. Model ten uchodzi za doskonała alternatywa dla klasycznych wyciskarek. Na szczególną uwagę zasługuje projekt charakteryzujący się tym, że skraca proces siekania i znacząco chroni cenne składniki odżywcze i witaminy. Co ważne, parametry techniczne są na zaawansowanym poziomie, a co się z tym wiąże jest to produkt o wysokiej wydajności oraz trwałości. Kuvings Big Mouth został także wyposażony w specjalistyczną blokadę na silnik, dzięki czemu jest on chroniony i automatycznie wyłączany w przypadku przegrzania. Kolejna nowoczesna wyciskarka charakteryzuje się innowacyjnym systemem jednoślimakowym.

wyciskarki marki Hurom HUROM HH 2G, bo o niej mowa bazuje na mechanizmie, który pozwala uzyskać jeszcze więcej zdrowego, pełnowartościowego soku z tej samej ilości warzyw w krótszym czasie. Aczkolwiek największą zaletą tej struktury jest precyzja wyciskania, z dokładnością do ostatniej kropli. Na uwagę zasługuje także sito bez otworu oraz większa pojemność misy na sok. Model ten, dostępny jest w praktycznym zestawie, zawierającym różne rodzaje sit o różnym przeznaczeniu.

Zdecydowanie najbardziej anielskim rozwiązaniem w produkcji domowych napojów będzie wykorzystanie modelu Angel Juicer 8500S. Obecnie uchodzi ona za jedną z najlepszych na rynku wyciskarek do soków. Tylko dzięki niej, jesteśmy w stanie wytwarzać nie tylko soki, ale także przetwory owocowo-warzywne. Niezależnie od tego, jaki produkt końcowy chcemy otrzymać możemy być pewni że zachowa on wszelkie witaminy oraz inne cenne składniki odżywcze.Istotną kwestią będzie także konstrukcja oraz projekt Angel Juicer 85000S. Wyciskarka ta, została bowiem wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz została wyposażona mechanizmy ślimakowe. Te elementy są gwarancją skuteczności, trwałości omawianej wyciskarki.