Post sokowy: Cudowna przemiana

Jeśli nigdy nie słyszałeś o Joe Crossie, pozwól, że przedstawię Ci krótką historię jego życia. Wielu ludzi uważa ją za inspirującą i zmieniającą życie.

Kilka lat temu Joe miał 45 kilogramów nadwagi, był naładowany sterydami i cierpiał na bolesną chorobę autoimmunologiczną. Objawy tej choroby były zarządzane przez silny steryd z wielu skutków ubocznych, w tym wrzody żołądka, depresja i przyrost masy ciała.

W lustrze Joe zobaczył ważącego 140 kilogramów mężczyznę z jelitami większymi niż piłka plażowa. Jedną nogę miał już w grobie, druga nie była daleko w tyle.

Zdając sobie sprawę, że na dłuższą metę medycyna konwencjonalna niewiele może mu pomóc, Joe postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Joe rozumiał naturalną zdolność swojego ciała do samoleczenia. Zdobył również sporą wiedzę na temat niszczących skutków przetworzonej żywności i istotnych wartości diety opartej na roślinach. To, czego brakowało, to plan działania.

Joe zobowiązał się do spędzenia 60 dni na programie postu sokowego. Postanowił spożywać tylko świeże soki z owoców i warzyw i zobaczyć, co się stanie.

Kupił wyciskarkę do soków i przejechał Amerykę, pijąc soki po drodze. Podczas tych 60 dni Joe zwiedzał kraj, rozmawiał z ludźmi o ich podejściu do jedzenia i pił świeżo przyrządzone soki owocowe i warzywne. Wszystko to udokumentował w swoim filmie dokumentalnym "Fat, Sick and Nearly Dead".

Film ten w istocie pokazuje jego niesamowitą przemianę z grubego i chorego faceta w zupełnie inną osobę. Skończyło się na tym, że był prawie 100 funtów lżejszy. Co ważniejsze, zaprzestał przyjmowania wszystkich leków i zapanował nad swoim stanem autoimmunologicznym. Był pełen energii, a jego umysł stał się zdumiewająco jasny. Prawdopodobnie głównym osiągnięciem programu reboot była jego zdolność do ponownego przejęcia kontroli nad swoim życiem i zdrowiem oraz możliwość świadomego decydowania o kierunku swojego przyszłego życia.

Przesłaniem Joe jest to, że każdy może zrestartować swoje życie wykorzystując uzdrawiające siły natury i pozostaje zdeterminowany, aby w swojej codziennej diecie używać głównie owoców i warzyw.

FAT, SICK & NEARLY DEAD to inspirujący film, który jest kroniką osobistej misji Joego, aby odzyskać zdrowie.

Na koniec chciałbym podzielić się z Wami moim zaskoczeniem, kiedy odkryłem, że mój przyjaciel (facet, który nigdy wcześniej nie wykazywał zainteresowania sokami) zmienił zdanie po obejrzeniu filmu Joe. Kupił sokowirówkę, którą polecił Joe i ku mojemu zaskoczeniu zaczął przygotowywać soki warzywne. Nie ma lepszej zachęty dla Ciebie, abyś poszedł i obejrzał cały film i zaczął zmieniać swoje nawyki żywieniowe już teraz. Na zdrowie.

Kategorie: Zdrowie,