Wyciskarka do soku – model Cooksense HD

Model Cooksense HD jest jednym z najmłodszych modeli wyciskarek wprowadzonych na polskim rynku. Jest nowością, jaką zachwycają się zarówno nowi nabywcy i użytkownicy, jak i projektanci, ze względu na jej oryginalny kształt i nowoczesny design przyciągający wzrok.

Wyciskarka ta posiada w sobie cechy łączące najlepsze parametry i funkcje sprawdzonych już modeli wyciskarek, znanych od lat, zarówno tych pionowych, jak i poziomych. Widać w niej intensywną pracę projektantów, ponieważ zastosowano w niej unikatowe technologie i rozwiązania, jakich nie znajdziemy nigdzie indziej. Wyciskarka dzięki pionowej budowie, ułatwia maksymalnie podawanie produktów bez konieczności upychania ich, jak to ma miejsce w kilku znanych modelach wyciskarek i sokowirówkach.

Cooksense HD posiada dodatkowe funkcje przeznaczone do homogenizacji i mielenia, więc jej użyteczność niebagatelnie wzrasta w codziennych pracach w kuchni. Dzięki temu mamy nieograniczone możliwości do przygotowania wielu zdrowych potraw i posiłków, w tym sałatek, sosów, sorbetów owocowych, posiłków dla niemowląt, mleka kokosowego i orzechowego, tofu czy masła orzechowego. Fantazja w kuchni znalazła nowe wsparcie w postaci tej wyciskarki, a niejedna Pani domu będzie nią zachwycona. W testach użytkowników model ten wypadł znakomicie, wszystkie napoje i potrawy przygotowane z pomocą tej wyciskarki, pozostają w naturalnych kolorach i aromacie, zachwycają smakiem i świeżością, co jest możliwe dzięki technologii mielenia.

 

materiały użyte w wyciskarkach Cooksense

Cooksense HD jest znakomicie przystosowana do wyciskania soków z roślin zielonych takich jak szpinak, sałaty, kapusty czy też trawy pszeniczne oraz twardych warzyw i owoców, z którymi nie radzą sobie słabsze modele. Projektanci i producenci zadbali, aby materiały użyte do jej budowy były bezpieczne dla naszego zdrowia i neutralne dla środowiska, co stawia tą wyciskarkę w gronie najlepszych sprawdzonych modeli. W wyciskarce jest zamontowane sito oraz wałek ślimakowy ze specjalnego tworzywa, a nazwa jego to ULTEM.

Ultem to materiał niezwykle wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Wyciskarka pracuje cicho, dosyć szybko jak na wyciskarkę, jest niezmiernie wydajna i produktywna, co spowodowane jest m.in. prędkością z jaką pracuje, czyli 47 obrotów na minutę. Sok przygotowany w ten sposób jest pełen wartościowych witamin i minerałów, klarowny, bez dużej ilości piany i o wspaniałym bukiecie zapachów.. Bardzo cenne jest to, że instrukcja obsługi jest w języku polskim, co znacznie ułatwia odczytanie wszystkich funkcji i możliwości dodatkowych. Do tego zapewniony jest serwis i obsługa pogwarancyjna, wraz z częściami zamiennymi.

Kategorie: Cooksense ,