Ranking wyciskarek CZ II

HUROM HG 2G. Wyciskarki marki Hurom to urządzenia z klasy premium, które charakteryzują się doskonałą jakością i można dzięki nim przygotowywać wyjątkowy sok z warzyw owoców i traw.

Przy produkcji wyciskarki stosuje się różnorakie standardy bezpieczeństwa. Nie będzie tam żadnego bisfenolu oraz zastosowane będą zabezpieczenia przed włączeniem przypadkowym. Urządzenie posiada pionowy wałek i dostępne jest w trzech kolorach, czerwonym, srebrnym oraz czekoladowym. W innowacyjnej budowie wyciskarki stosuje się pojedynczy wałek oraz dwie łopatki. Udało się wypracować mniejszą ilość obrotów na minutę i tym samym natlenienie soku będzie mniejsze a lepsze będą walory smakowe. Warto także zwrócić uwagę na to, że czyszczenie urządzenia staje się łatwiejsze. producent przygotował bowiem specjalny system samoczyszczący, który pozwoli szybko umyć urządzenie.

HUROM HF 2G

wyciskarka marki Hurom, model HF 2GModel HUROM HF 2G Premium to kolejna pionowa wyciskarka, która ma nowoczesną budowę i tym samym doskonale radzi sobie z owocami, warzywami oraz trawami. Zastosowany jest mechanizm z wałkiem oraz łopatką, która będzie gwarantować skuteczniejszą pracę nawet mimo niskich obrotów urządzenia, które pracuje delikatnie i gwarantuje, że sok nie będzie silnie natleniony. Dlatego spokojnie będzie można taki sok przez dłuższy czas przechowywać. Przy produkcji nie używano bisfenolu, ale wyłącznie bezpieczne materiały. Wyciskarka ma nowoczesny system bezpieczeństwa, czyszczenie urządzenia jest możliwe, dzięki specjalnym akcesoriom, które to ułatwiają. Model ma kolorystykę stali szczotkowej, co sprawi, że świetnie wygląda.

HUROM HU 700

Hurom HU 700 to kolejne nowoczesne urządzenie, które daje możliwość pracy z owocami i warzywami, co sprawi, że szybko uda się przygotować smaczny i zdrowy sok. Urządzenie ma konstrukcję pionową oraz ślimak wolnoobrotowy, który będzie miał zadanie zgniatające oraz wyciskające. Pionowe ustawienie ślimaka to gwarancja szybkiego i dokładnego wyciskania soków. Trudno o lepsze sposoby na to, by cieszyć się każdego dnia zdrowym sokiem. Nowoczesny model daje nam możliwość wygodne i bezpiecznej pracy. Urządzenie poradzi sobie również z owocami i warzywami twardymi, które dla sokowirówki może być wielkim wyzwaniem. Urządzenie jest łatwe i wygodne w obsłudze co jak się wydaje również ma istotne znaczenie. Czyszczenie sprzętu nie będzie zajmować wiele czasu. Wyciskarka została objęta nowoczesną formą produkcji w trzech estetycznych wersjach.

HUROM GD

wyciskarka Hurom gdWyciskarka do soków Hurom GD to świetna oferta dla tych, którzy chcą przygotować sobie smaczne soki. Urządzenie jest w stanie wykonywać wiele różnych zadań, jest niezawodne. Z pomocą urządzenia przygotowywać można między innymi smaczne soki, ale funkcja homogenizacji daje możliwość robienia musów, makaronów czy produktów mielonych. Urządzenie ma dużą komorę załadunkową, dlatego produktów, które będą obrabiane nie trzeba wcześniej rozdrabniać. Nowoczesny system ślimaka i wolnych obrotów to gwarancja skuteczności i przygotowywania takiego soku, który będzie jakościowo doskonały.