Wyciskarki i marka Cooksense

Cooksense to jeden z czołowych producentów, jeśli chodzi o wolnoobrotowe wyciskarki. Dzięki wykonywaniu wolnych obrotów przygotowywane soki zachowują pełną wartość cennych witamin i minerałów.

Firmę tworzą grupa doświadczonych pracowników, którzy zaczęli od tego, że chcieli żyć zdrowo. Przez swoje produkty firma stara się pokazać ludziom co jemy i to jak ważne dla naszego zdrowia, samopoczucia oraz wyglądu będzie miało zdrowe odżywianie. Takim sztandarowym produktem firmy jest wyciskarka HD8801, która określana jest obecnie jako jedno z najlepszych urządzeń, gdy chodzi o wyciskanie soku na europejskim rynku. Oprócz wyciskania soków będzie także posiadać funkcję mielenia. Wykonywana jest z dobrych jakościowo materiałów, będzie cicha oraz łatwa w czyszczeniu. Urządzenie zostało tak przygotowane, że firma postawiła na najwyższą jakość i dlatego starała się wykorzystywać wyłącznie bezpieczne dla zdrowia elementy.

Produkty nie mają żadnych szkodliwych dla zdrowia bisfenoli, a do ich produkcji używa się między innymi ultemu. To właśnie z tego materiału przygotowuje się również narzędzia chirurgiczne. Materiał, który został użyty do przygotowania urządzenia nie będzie wchodził w reakcje chemiczne z produktem, który będzie przerabiany. Najbardziej popularne obecnie urządzenia przygotowane przez tą firmę to wyciskarki, które mają formę pionową i zastosowaną funkcję mielenia. Będzie to doskonałe do wyciskania soków z warzyw i owoców urządzenie.

Pozwalać będzie na przygotowywanie sałatek, sorbetów czy przecierów. Dzięki temu, że urządzenie ma funkcję mielenia będzie można przygotowywać placki ziemniaczane czy masło orzechowe domowej roboty. Sprzęt jest świetną opcją dla tych osób, którym zależy na oszczędności oraz prostocie użytkowania. Krótki czas wyciskania soku oraz doskonała jakość gwarantują, że sok będzie zachowywał enzymy, witaminy oraz minerały przez 48 godzin. Sprzęt pozwala pracować na wszystkich warzywach i owocach również na tych, które występują w formie liściastej.

Kategorie: Cooksense ,